silný partner pro spolupráci

rosteme spolu s našimi partnery

Výroba rekuperačních
výměníků pro RECUTECH s.r.o.

RECUTECH s.r.o. je dlouholetý významný partner společnosti MSYM. Je jedničkou na evropském trhu ve výrobě deskových rekuperačních výměníků.

V roce 2019 společnost MSYM postupně přebrala kompletní výrobu plastových výměníků – ty dnes vyrábí OEM pro RECUTECH, který je prodává do celé Evropy.

Filip Hazuka

CEO RECUTECH

“Ve společnosti Recutech všichni vědí, že klíčem k úspěchu je kvalita, ke které přistupují velmi zodpovědně. Je třeba si uvědomit, že konkurence nikdy nespí. Proto osobně dohlížím na neustálý vývoj produktů a optimalizaci procesů. Převedení výroby našich plastových výměníků REP+ a RSP+ do MSYM považuji za klíčový krok, který nám umožní větší flexibilitu a prostor pro růst při zachování 100% kvality.”

IMG_1106_small

Patrik Zákutný

CEO MSYM

“Pro společnost RECUTECH již od roku 2013 dodáváme plechové díly pro výrobu rekuperačních výměníků. Jelikož je to dynamicky se rozvíjející společnost, objemy výroby se v posledních letech rapidně zvyšovaly a z RECUTECHu se stal náš velmi silný partner. Proto, když pan Hazuka přišel s myšlenkou přesunu výroby plastových výměníků do firmy MSYM tak jsme neváhali. V únoru 2019 padlo rozhodnutí s termínem přesunu na konci srpna. To, že nová hala v té době neměla ani základy nás nezastavilo. Ani fakt, že tato výroba pro nás byla něco zcela nového. Zatímco se naši pracovníci zaškolovali ve výrobě v RECUTECHu, stavaři u nás stavěli halu. Vše se zvládlo v požadovaném termínu, a jak výroba vypadá, můžete vidět v naší galerii. Recutech je velmi náročný partner, ale právě to naši firmu posouvá směrem dopředu.”

poznejte
RECUTECH
-
výrobce protiproudých rekuperačních výměníků